Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wróblów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Ciosaniec

Ciosaniec(Wróblów + 6 km)

519 000 zł170 m² 3 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 156 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi Ciosaniec, okolice Sławy! Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolsztyńska

Wschowa(Wróblów + 20 km)

205 000 zł38,86 m² 5 275,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Wolsztyńskiej we Wschowie. Lokal znajduje się na 4 piętrze budynku i oferuje wygodny oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Do dyspozycji przyszłego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Obrońców Warszawy

Wschowa(Wróblów + 20 km)

579 000 zł145,85 m² 3 969,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

"Nieruchomości Apartament" Mikołaj Krzyżosiak   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej we Wschowie przy ul. Obrońców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lubogoszcz

Lubogoszcz(Wróblów + 4 km)

379 200 zł1 896 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz idealnego miejsca na wymarzony dom? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę działki budowlanej o powierzchni około 0,1896 hektara, zlokalizowanej w spokojnej i przyjaznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Osłonin

Osłonin(Wróblów + 11 km)

399 000 zł96,84 m² 4 120,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:324 m²

Unikalna nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w malowniczej okolicy jeziora, miejscowość Osłonin. Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu mieszkalnego położonego na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Daszyńskiego

Wschowa(Wróblów + 20 km)

899 000 zł160,39 m² 5 605 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Komfort, funkcjonalność i styl! Dom gotowy do zamieszkania bez nakładów! Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny z garażem, lokalem usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Tarnów Jezierny

Tarnów Jezierny(Wróblów + 8 km)

178 000 zł853 m² 208,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z linią brzegową. Do sprzedaży oferujemy dwie działki o pow. ok. 853 m2 każda, położone w linii brzegowej jeziora Tarnawskiego Małego. Działki dogodnie położone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Boszkowo-Letnisko

Boszkowo-Letnisko(Wróblów + 19 km)

420 000 zł87 m² 4 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu rozpoczętą budowę wolnostojącego domu letniskowego w dominicach Budynek znajduje się na działce o pow. 450 m2 położonej na wzniesieinu w sąsiedztwie innych domów,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kuźnica Głogowska

Kuźnica Głogowska(Wróblów + 6 km)

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Kuźnica Głogowska Obok Sławy, bardzo atrakcyjna lokalizacja między innymi ze względu na otaczający spokój a zarazem łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Irlandzka

Wschowa(Wróblów + 20 km)

590 000 zł8 700 m² 67,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładna, duża działka usługowa o powierzchni 8.700 m , położona we Wschowie, o nr ewidencyjnym 2301. Działka objęta jest mpzp z oznaczeniem 1u - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wróblów

Wróblów,lubuskie

374 120 zł91 400 m² 4,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Zbigniewa K. osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie.